Menu
Your Cart

Teslimat ve İade

 
Kargo ve Teslimat
 

ÖNEMLİ : Haftaiçi 08:00 - 16:00 saatleri ile Cumartesi 08:00 - 12:00 saatleri arasında verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Kargoda yaşanabilecek sorunlar haricinde ortalama teslim süresi 1-2 gündür. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra anlık takibini yapabilmeniz için kargo takip numarası gönderilecektir. Ücretlendirme tutar ve oranları yurtiçi siparişler için belirtilmiştir. 

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından firmamız garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler telefon ile tarafınıza bildirilecektir. 


Kesinleşen siparişler yurtiçinde Yurtiçi Kargo ve PTT Kargo, firmaları tarafından teslim edilmektedir.
Bazı illerde teslimat süreleri farklı olup telefonda size belirtilen sürelerde teslim edilecektir.
 

Firmamız'dan yapılan bazı Promosyonlu ürünlerde Kargo ücretini firmamız karşılamaktadır.

Ücretsiz Kargolu ürünlerde Kapıda Teslimatta Ödeme istenirse +7 Tl Hizmet bedeli alınmaktadır.

 

Sevkiyat tarafınıza teslim aldıktan sonra kargo yetkilisi gitmeden ,önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü Kargo Görevlisine teslim ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu unutmamalısınız.

Ürün İade ve Değişim Durumunlarında Mutlaka bizi arayıp bilgi alınız . Anlaşmalı Kargo Firma İle Gönderim Yapmanız Gerekmektedir .Aksi Halde Kabul Edilmeyecektir.

 

İptal ve İade Koşulları
 
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
MADDE-4 CAYMA HAKKININ Ç bendine göre kokular ve parfümler sıhhat ürünü olduğu için 
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/ tahrip etmeden/ bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün tarafımıza ulaştığı andan itibaren Ondört  (14) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. 
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..
 
Havale iadeleri 3 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 7 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.