Menu
Your Cart

Hakkımızda

                    Kim duyduğu hoş bir kokunun izini sürmez ki? Kim hoş bir kokuyla, sevdiği birilerini, özlediği bir şeyleri hatırlamaz?

                Sokakta, evinde, iş yerinde ; burnuna gelen etkileyici bir kokuya insanın ilk verdiği tepki etrafına bakınmaktır. Bu hoş, etkileyici kokunun kaynağını arar; onu gözleriyle görmeye çalışır. Çoğu kez de doğru yeri kestiremez, bulamaz...

                Ama bir sürprizimiz var: Şu anda, doğru yere bakıyorsunuz.

                AlkolsüzParfümler.com, etrafınızda uçuşan pek çok güzel kokunun altında imzası olan, bir parfüm ve esans satıcısıdır. Parfümlerden, oda kokularına; temizlik ürünlerinden kozmetiğe yüzlerce ürün, AlkolsüzParfümler.com'in deneyimli ve hevesli uzman parfümörleri tarafından derlenmiş ve satışa sunulmuştur..

                Esans ve Parfüm satabilmek, gerçek bir birikim ve “know how” ister. Ama bunlar da tek başına yeterli değildir. Esans ve Parfüm sektörü neredeyse teknoloji ürünleri kadar hızla değişen ve yenilenen bir sektördür. Natürellere ve diğer hammaddelere ulaşmak, daha da önemlisi onların en iyilerine ve en yenilerine ulaşmak; tedarikçilerle güçlü ilişkiler ve sürekli seyahatler gerektirir.

                AlkolsüzParfümler.com; kurduğu sağlam iş ortaklıkları, Dünya parfüm trendlerini belirleyen fuarları yakından takip etmesi, tam-otomatik esnek sistemi, müşteri memnuniyeti odaklı kreasyonları, sürekli güncellenen koku kütüphanesi ve binlerce çeşit ürünleri ile elle tutulamayan koku diyarının en sağlam kalelerinden biridir.

                Artık, burnunuza güzel bir koku geldiğinde nereye bakacağınızı biliyorsunuz. Hayalimiz, sizi her yeni bakışınızda bir kez daha şaşırtabilmek...

www.Alkolsuzparfumler.com Feyzan Esans Kuruluşudur

 0 332 350 07 06

 bilgi@alkolsuzparfumler.com

   bilgi@alkolsuzparfumler.com

 facebook.com/Alkolsuzparfumlercom